Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.02.2012 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

sevgililer günü

14 Şubat 2012

17:30

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik ANADOLU GÖSTERİ MERKEZİ tarafından organize edilmiş olup ANADOLU GÖSTERİ MERKEZİ / TÜRKOCAĞI CADDESİ mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde sevgililer günü kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Ocak ayında çıkacak olan bambAŞK'a kitabının galası ve yepyeni şiirleriyle sizlerle Bilet satış noktaları : BİLETix İMGE KİTABEVİ( Konur sokak no :3 kızılay) SAHA KAFE (Büyük bahçelievler ma...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

etkinankara.com © 2015

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.