Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.04.2012 - 23.04.2012)

  • |Sergi|Levent Songür| Evvel zaman içimde... Levent Songür Fotoğraf Sergisi

Rahmi Koç Müzesi / Çengelhan

Sergi

14 Nisan 2012

14:00

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Sergi|Levent Songür| Evvel zaman içimde... Levent Songür Fotoğraf Sergisi başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Rahmi Koç Müzesi / Çengelhan mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya Sutepe mah. Depo Sok.no:1 Kale / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sergi kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
"An’ı saklama derdine düşer bir adam. Geçmişi koruyup kollamak ister gibi bakar merceğin arkasından. Bir atkılarınca dönüp dururken aklının ücra köşelerinde, deklanşöre basmak üzere olan parmakları...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

etkinankara.com © 2015

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.