Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (24.01.2013 - 25.01.2013)

  • |Aktivite|Gösteri| Ankamall Çocuk Tiyatro Etkinliği

Ankamall

Aktivite

24 Ocak 2013

14:30

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Aktivite|Gösteri| Ankamall Çocuk Tiyatro Etkinliği başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Ankamall Avm tarafından organize edilmiş olup Ankamall mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 541 12 12 ] telefon numarasından ulaşabilir veya Konya Devlet Karayolu Üzeri Akköprü Mevkii İskitler, Varlık / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
24.01.2013 14:30 Oyun Atölyesi – Alaadin’in Sihirli Lambası   25.01.2013 14:30 Oyun Atölyesi – Arı Maya ankamall çocuk etkinlikleri ankara çocuk tiyatro gösterileri alışveriş merkezi tiy...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

etkinankara.com © 2015

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.