Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.02.2013 - 14.02.2013)

  • |Aktivite| SEVGİLİM EL SANATLARI VE HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ

ATO Congresium

Aktivite

13 Şubat 2013

10:00

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Aktivite| SEVGİLİM EL SANATLARI VE HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik REM ORGANİZASYON tarafından organize edilmiş olup ATO Congresium mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 285 0 385 ] telefon numarasından ulaşabilir veya Söğütözü Caddesi No:1/A Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
ATO CONGRESİUM SEVGİLİLER GÜNÜ EL SANATLARI FUARI ANKARA   OTOPARK ÜCRETSİZDİR.              ATO SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ FUAR ANKARA CONGRESİUM ATO ALIŞVERİŞ
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

etkinankara.com © 2015

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.