Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.02.2013 - 15.02.2013)

  • |Fix Menü| DİVAN OTEL 2013 SEVGİLİLER GÜNÜ PROGRAMI

Divan Ankara Hotel

Fix Menü

14 Şubat 2013

20:00

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Fix Menü| DİVAN OTEL 2013 SEVGİLİLER GÜNÜ PROGRAMI başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Divan Ankara tarafından organize edilmiş olup Divan Ankara Hotel mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 457 40 00] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunalı Hilmi Caddesi Güniz Sokak no:42 Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Fix Menü kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 139 TL max. ücret 289 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Başkentin gözde oteli Divan Ankara, Sevgililer Günü’nü şık ve romantik bir ortamda kutlamak isteyenlere özel konaklama fiyatları sunuyor. 14 – 17 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak oda ücretle...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

etkinankara.com © 2015

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.