Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (28.02.2013 - 01.03.2013)

  • |Aktivite|Fix Menü| YILDIZ BADE RESTAURANT SIRA GECESİ

Yıldız Bade Restaurant

Aktivite

28 Şubat 2013

20:30

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Aktivite|Fix Menü| YILDIZ BADE RESTAURANT SIRA GECESİ başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Yıldız Bade Restaurant tarafından organize edilmiş olup Yıldız Bade Restaurant mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [0 312 442 82 92 / 0 533 410 47 99] telefon numarasından ulaşabilir veya Hollanda Caddesi No:7/4 Çankaya Yıldız / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
28 ŞUBAT PERŞEMBE AKŞAMI, CİHAT YAMAN VE HURŞİT DÜNDAR SIRA GECESİ GRUBU YILDIZ BADE RESTAURANT'TA....               ANKARA SIRA GECESİ MEKANLARI ANKARA RESTAURANT PROGRAMLARI 2013 SIRA...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

etkinankara.com © 2015

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.