Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (02.11.2013 - 03.11.2013)

  • |Aktivite|Gösteri| NİĞDE GÜNLERİ 3 ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ

Atatürk Kültür Merkezi (AKM)

Aktivite

02 Kasım 2013

10:00

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Aktivite|Gösteri| NİĞDE GÜNLERİ 3 ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Sell Ajans tarafından organize edilmiş olup Atatürk Kültür Merkezi (AKM) mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 384 50 50] telefon numarasından ulaşabilir veya Atatürk Kültür Merkezi Hipodrum Ulus / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Organizasyon Amacı İlklerin Şehri Niğde ilimizin kültürünü Ankara platformunda tanıtmaktır. Niğde İlimizin tarihi isimleri ;Niğde birçok kültür ve sanat adamı yanında değerli yönetici ve siyaset a...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

etkinankara.com © 2015

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.