Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (09.11.2013 - 09.11.2013)

  • |Aktivite|Gösteri| Mahşeri Cümbüş Meb Şura Salonunda

MEB Şura Salonu

Aktivite

09 Kasım 2013

20:30

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Aktivite|Gösteri| Mahşeri Cümbüş Meb Şura Salonunda başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Meb Şura Salonu tarafından organize edilmiş olup MEB Şura Salonu mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [0312 413 14 52] telefon numarasından ulaşabilir veya Atatürk Bulvarı No: 98 C Blok 3. Kat Beşevler / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 29 TL max. ücret 40 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Mahşer-i Cümbüş, 9 Kasımda MEB Şura Salonunda sahnede... 2001 yılı Mayıs ayında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından kurulan Mahşer-i Cümbüş,...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

etkinankara.com © 2015

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.