Ankara 13 Eylül 80 s/90 s GLAM NIGHT
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.09.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

13 Eylül 2011

21:00

 

 

80's/90's Glam Nıght (dj Hicri Bozdağ - Rock Station/radyovizyon Fm 93) özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik HİCRİ BOZDAĞ tarafından organize edilmiş olup YER FISTIĞI / Selanik 2 Cad. No:55/b Kızılay mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
80's/90's GLAM NIGHT (DJ HİCRİ BOZDAĞ - Rock Station/Radyovizyon FM 93)13 Eylül Saat : 21:00 / 02:00 Giriş Ücretsizdir!YER FISTIĞI (SELANİK CADDESİ): 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.