Ankara 13 Eylül SALI ŞARAPLARDA %50
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.09.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

13 Eylül 2011

19:00

 

 

Her Salı Şarapta %50 İndirim Günü özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Gürkan AYVAZ tarafından organize edilmiş olup AYVALIK MEZE BALIK mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Her SalıŞarap çeşitlerinde %50 indirim fırsatı her Salı Ayvalık Meze Balık'ta...Kadeh Şarap 4 tlBuzbağ 75cl (Beyaz & Kırmızı) 22 tlLeona 75cl (Merlot - K.Karası ve Narince - Chardonnay) 24 ...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.