Ankara Daily News Pub Cafe Restaurant 14 Eylül İLKİM EYLÜL & DAİLY NEWS
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.09.2011 - )

 Ankara Daily News Pub Cafe Restaurant

 

 

İlkim Eylül İlk Ve Orkestrası Her Çarşamba Daily News'te Sizlerle... özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Daily News tarafından organize edilmiş olup Daily News Pub Cafe RestaurantDaily News / Tunalı Hilmi Caddesi No. 72 mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [0 (312) 466 68 78 ] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunalı Hilmi Caddesi No:72 / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
İlkim Eylül İlk ve Orkestrası Çarşamba Günü Canlı Performansla Daily News'te sizlerle.Daily News Seçkin Mutfağı,Limitli,Limitsiz Menu Seçenekleri ,Saygın Personeli siz konuklarını ağırlamaktan ...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.