Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (10.5.2017 - 11.5.2017)

Canlı müzik,performans İzgi Canlı Performans Ankara Passage Pub
Canlı müzik,performans İzgi Canlı Performans

 

"İzgi Canlı Performans" etkinliği detayları ve içeriği

Bu gece Passage'da İzgi Gecesi.

Müziğe doyacaksınız.

İzgi Gültekin - Vokal

Cemal Ali Bağlan - Bas

Özgür Can Alkan - Davul

Onur Gökçe - Klavye

Volkan İldinç - Saksafon

Onur Işıklı - Gitar

2012'nin Ağustos ayında İzgi Gültekin tarafından kuruldu. Grup, güncel hitlerin yanı sıra farklı türlere ve yıllara ait popüler şarkıların da yer aldığı geniş ve eğlenceli bir repertuara ve sahne tecrübesi, müzikalitesi yüksek bir kadroya sahip.

İzgi Gültekin 25 Mart'ta Ankara'da doğdu. Sırasıyla Alparslan İlkokulu, Deneme Lisesi ve Gazi Üniversitesi Müzik Bölümünde okudu. Ankara Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi bölümünde yüksek lisansına devam ediyor. Müziğe ilkokulda klavye çalarak başladı.

Daha sonraki yıllarda gönül verdiği rock müziğin etkisiyle gitar çalmayı öğrendi. Üniversitede piyano ve müzik kuramları eğitimi aldı ancak vokalistlik daha ağır bastı. İlk grubu The Leonard'sı 1993'te kurdu ve grup ile 5 sene çeşitli klüp ve özel organizasyonlarda söyledi.

2 sene Turqujazz organizasyon firmasında koordinatör olarak çalıştı. 2001-2004 yılları arasında Alanya, Side, Manavgat'taki büyük otel ve tatil köylerinde söyledikten sonra Ankara'ya döndü. 2004'ün Kasım ayında Bonustrack'i kurdu ve grupla 2012'nin Haziran ayına kadar Ankara başta olmak üzere pek çok ilde şarkı söyledi.

Müzik hayatına kendi adına kurduğu grubu 'İZGİ" ile devam ediyor.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.