Ankara 14 Ocak NEW YEAR OPEN PARTY
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.01.2011 - )

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

14 Ocak 2011

14:00

 

 

New Year Open Party @albatros özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik HAMDULLAH SAAT, ANIL CAN TURAN, MUSTAFA ALTAY, ZEYNEP ATC tarafından organize edilmiş olup ALBATROS / BAHÇELİEVLER 3.CADDE 99/A mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
14 OCAK 'NEW YEAR OPEN PARTY' @ALBATROS DJ'S ''DJ HALIS VARLIK""DJ YAKUP VADI ""DJ EREN ERİLLİ""DJ SERKAN GÜRBÜZ""DJ ALPEREN ÖZTÜRK""DJ BERK YAHŞİ"Biletler : Ön Satışta 25LiraKa...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.