Instagram

 

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (27.12.2017 - 28.12.2017)

Canlı müzik,performans Çalganda Türk Sanat Müziği Ankara Saklıköy Çalgan Et Lokantası
Canlı müzik,performans Çalganda Türk Sanat Müziği

 

 

Çalganda Türk Sanat Müziği özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Canlı müzik,performans Çalganda Türk Sanat Müziği başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Çalgan Et Lokantası tarafından organize edilmiş olup Saklıköy Çalgan Et Lokantası mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 239 12 70 / 533 480 06 07] telefon numarasından ulaşabilir veya Alacaatlı Mah. No:1 Çayyolu / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Canlı müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Türk Sanat Müziği tutkunları için çarşamba günleri artık Çalgan demek! Hayran bırakan yorumuyla Mustafa Ortaç; nefis et ve balık mutfağımız eşliğinde her çarşamba sizlerle.

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm