Kadife Konseri detayları, Up Lost Pub Performance
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (8.12.2019 - 9.12.2019)

Konser,Canlı Müzik, Performans Kadife Konseri Ankara Up Lost Pub Performance
Konser,Canlı Müzik, Performans Kadife Konseri

 

"Kadife Konseri" etkinliği detayları ve içeriği

 

Kadife, Pazar 21:00'da Lost Performance Hall Sahnesinde olacak.

Vokal: Anıl KARTAL

Gitar: Server KANBERLİOĞLU

Bas Gitar: Ömer Can GÖKSU

Davul: Gürhan CİHAN

 

Biyografi
Kadife, 2014 yılının sonlarında kurulmuş olan Ankara çıkışlı bir pop-rock grubudur. Vokalde aynı zamanda avukatlık mesleğini sürdüren Anıl Kartal, gitarda Server Kanberlioğlu, bas gitarda Ömer Can Göksu ve davulda Gürhan Cihan'dan oluşmaktadır. Kadife, şarkılarında, kente, kentliye, yaşama dair hikayeler anlatıyor. İnsanların duyduklarında "Kadife" çalıyor diyebilecekleri bir sound ortaya çıkarmak grubun hedefi...

Grubun ilk single'ı "Binlerce Çiçek", 12 Ocak 2015'de yayınlandı. İkinci single çalışmaları "Sonuncu Elveda" Mayıs 2016'da TMC etiketiyle yayınlandı ve kliplendirildi. "Sonuncu Elveda"nın söz ve müziği grubun solisti Anıl Kartal'a, düzenlemesi ise, Deniz Bijen Rahimi'ye ait. Şarkının klibi, Can Özcan yönetmenliğinde, Ankara'da iki farklı stüdyoda çekildi ve iki günde tamamlandı. Son tekli "Kara Sevda" ise İstanbul'da Gökhan Palas yönetmenliğinde on kişilik bir ekip ile çekildi. Grubun fotoğrafları Ersen Uçak imzalı.

Grubun ismi, bir arkadaşlarının "kadife" müziğinizin tınısına çok uygun demesiyle akıllarına gelmiş. Grup halen Ankara'da çeşitli mekanlarda sahne alıyor ve çalışmalarına TMC bünyesinde devam ediyor.

Diskografi:
Binlerce Çiçek (2015 – Tempa)
Sonuncu Elveda (2016 – TMC)
Kara Sevda (2016 – TMC)

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.