Instagram

 

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (28.1.2017 - 28.1.2017)

Kültür sanat,aktivite,diğer CerEdebiyat Söyleşisi Yekta Kopan Ankara Cermodern Sanat Merkezi
Kültür sanat,aktivite,diğer CerEdebiyat Söyleşisi Yekta Kopan

 

"Ceredebiyat Söyleşisi Yekta Kopan" etkinliği detayları ve içeriği

CerEdebiyat söyleşileri 2017'nin ikinci söyleşisini Yazar ve Seslendirme Sanatçısı Yekta Kopan ile gerçekleştiriyor. 28 Ocak Cumartesi günü saat 14:30'da CerModern Konferans Salonunda gerçekleştirilecek söyleşinin Moderatörlüğünü CerEdebiyat Koordinatörü Tolga Yüksel üstlenecek. 

Yekta Kopan kimdir?
1968’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Aşk Mutfağından Yalnızlık Tarifleri adlı kitabı 2002 Sait Faik Hikâye Armağanı’na, Karbon Kopya adlı kitabı 2007 Dünya Kitap Yılın Telif Kitabı Ödülü’ne, Bir de Baktım Yoksun adlı kitabı da 2010 Yunus Nadi Öykü Ödülü’ne ve 2010 Haldun Taner Öykü Ödülü’ne değer bulundu. Çocuk kitabı Burun 2009’da yayımlandı. Kitapları çeşitli dillere çevrildi. 2013’te Aile Çay Bahçesi adlı romanı romanından sonra 2016 yılında ''Sakın Oraya Gitme'' adlı kitabı yayımlandı.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm