Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.1.2017 - 14.1.2017)

Parti,performans Lake People (Live) Ankara Pixel Club
Parti,performans Lake People (Live)

 

"Lake People (live)" etkinliği detayları ve içeriği

Lake People

Martin Enke, namıdiğer Lake People, Almanya'nın Leipzig kentinden dünyaya yayılan, ceplerinde bir hayli gizem ve sürprizler taşıyan prodüktör.


Tekno müzik geçmişini avucunda saklayarak electronica, house ve ambient müzik türlerini kendi üslubu ve tecrübesiyle harmanlayan Lake People, dünyanın birçok dans pistinde canlı performanslarında estirdiği hareketli, heyecanlı ve karanlık rüzgarları ile biliniyor.


Bir stüdyo albümü ile birçok single ve EPyi Permanent Vacation, URSL, Krakatau Records ve Connaisseur Recordings gibi koyu fontla yazılası plak şirketlerinden çıkaran Lake People, ayrıca Tale of Us, Guy Gerber, Maya Jane Coles, Lusine ve Chymera gibi isimlere yaptığı remix parçalarla da kulak ve akıllara kazınmayı başardı. Bu nedenledir ki Lake People'ın parçaları; Acid Pauli, Dixon gibi isimlerin performanslarında da hayat buldu.
Hareket, gizem ve sürpriz kelimelerini Lake People'ın unutamayacağın canlı bir performansı ile tekrar tanımlaman üzere 13 Ocak'ta Pixel'de buluşalım.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm