Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (12.10.2016 - 13.10.2016)

Konser,canlı müzik, performans Büyük Ev Abukada Fırtınayt konseri Ankara IF Performance Hall
Konser,canlı müzik, performans Büyük Ev Abukada Fırtınayt konseri
Konser,canlı müzik, performans Büyük Ev Abukada Fırtınayt konseri Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

IF Performance Hall

Konser

12 Ekim 2016

21:00

Min : 40 TL - Max : 40 TL

 

"Büyük Ev Abukada Fırtınayt Konseri" etkinliği detayları ve içeriği

"BÜYÜK EV ABLUKADA - FIRTINAYT konseri" 12 Ekim Perşembe IF PERFORMANCE Hall Sahnesinde.

Kendine özgü tarzı, müziği ve şarkı sözleriyle bir fenomene dönüşen Büyük Ev Ablukada 12 Ekim Perşembe akşamı IF sahnesinde sevenleri ile buluşuyor...

Tamamı takma isimler kullanan grup üyeleri, 2008'in başında Canavar Banavar (Bartu Küçükçağlayan) ve Afordisman Salihins (Cem Yılmazer) olarak yola çıktıktan sonra Bas Bariton, Gelicem Nerdesin, Bentek Sizhepiniz ve Galvaniz Gelbiraz'ı aralarına katarak "Ay Şuram Ağrıyo" adlı konser serisine başladı. Adını Turgut Uyar'ın bir şiirinin de adını oluşturan söz öbeğinden alan ve şarkı sözlerinde de ikinci yeni şiirinden alınan ilham sezilebilen grubun ilk zamanlarındaki konserlere yönetmen Berkun Oya, oyuncu Onur Ünsal ve bir diğer oyuncu Okan Yalabık gibi isimler de eşlik ediyordu.

Çıplak Ayaklar Kumpanyası'nda düzenlenen akustik konserlerinin videoları, eğlenceli atmosferleri ve grubun "Lilililerde" ile "Tayyar Ahmet'in Sonsuz Sayılı Günleri" gibi şarkıların aralarına kattıkları doğaçlama sözlerin beğeni toplamasının ardından internetin bol paylaşılanları arasındaki yerini aldı. 22 Aralık 2012'de Dünya'nın sonunun geleceği söylentisinden hareketle 21 Aralık'ta düzenledikleri "Full Faça - Dünya'nın son konseri", daha sonradan "Olmadı Kaçarız" adını koydukları kendi plak şirketlerinden çıkardıkları aynı adlı bir albüme dönüştü. Son olarak "Fırtınayt" adlı kendi deyimleriyle "son şekilleri"nden iki şarkı paylaştılar.

Eğlenceli tavırlarıyla, seyirciyle kurdukları güzel iletişimle ve çeşitli sürprizleriyle her zaman rengarenk canlı performanslara imza atan Büyük Ev Ablukada, 12 Ekim Perşembe akşamı IF sahnesinde sevenleriyle buluşuyor...

Kapı Açılış: 21.00
Büyük Ev Ablukada - Fırtınayt 22.00
Slang 00.30

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm