Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.10.2017 - 22.10.2017)

Konser,canlı müzik, performans Deniz Seki Konseri Ankara Winner İncek Hotel
Konser,canlı müzik, performans Deniz Seki Konseri

Winner İncek Hotel

Konser

21 Ekim 2017

19:30

Min : 200 TL - Max : 500 TL

Bilet Satın Al

 

 

Deniz Seki Konseri özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Konser,canlı müzik, performans Deniz Seki Konseri başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik İncek Winner Hotel tarafından organize edilmiş olup Winner İncek Hotel mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 460 19 08] telefon numarasından ulaşabilir veya Hacılar, 1262 Sokak No:6, 06830, İncek/ Gölbaşı / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 200 TL max. ücret 500 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  Aşkın En Güzel Tınıları Sizlerle... En İçten Şarkılarıyla Deniz Seki Ankara Winner İncek Otel'de.   ONLINE REZERVASYON   Program Akışı Kapı Açılış: 19:30 Ersan Başbuğ: 20:15 - 21:45 ...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.