Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (18.10.2017 - 19.10.2017)

Konser,canlı müzik, performans PINK FLOYD TRIBUTE Konseri Ankara Voodoo Blues
Konser,canlı müzik, performans PINK FLOYD TRIBUTE Konseri

 

"Pınk Floyd Trıbute Konseri" etkinliği detayları ve içeriği

 

VoodooBlues'da Tribute sezonu açılıyor..Yeni bir Pink Floyd Tribute etkinliğinde 18 Ekim Çarşamba günü InRock'ın sunumu ile VoodooBlues'da birlikte olacağız.

Muhteşem bir Pink Floyd gecesinde yeniden görüşmek üzere.

InRock, başta Ankara'da olmak üzere,Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde ve en kaliteli mekanlarında performanslarına devam ediyor.Yaklaşık 8 yıldır bir şekilde faal olan grup, farklı isimlerle ve zaman içinde değişen üyeleriyle bugünkü son halini aldı.

Binlerce saatlik çalma süresiyle bunca zamandır yoluna inatla devam eden,sadece eğlenceye yönelik değil,aynı zamanda kaliteli müzik yapmayı hedefleyen grup,bir süre daha programlarına devam etmeyi düşünüyor.Bar programlarında progressive rock,hard rock ekseninde keyfe keder seçilmiş kimi şarkıları Ankara'da VoodooBlues'da da yorumlayarak yoluna devam ediyor .

İnrock:
Cem Malak - Bas gitar
F.Fatih Korkmaz - Vokal
Kemal Ayvalık - Klavye
Süleyman Bağcıoğlu - Gitar
Barış Menküer - Davul

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm