Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (30.9.2017 - 1.10.2017)

Konser,canlı müzik, performans Tolga Çandar Ege Türküleri Ankara Nefes Bar
Konser,canlı müzik, performans Tolga Çandar Ege Türküleri

 

"Tolga Çandar Ege Türküleri" etkinliği detayları ve içeriği

 

Güçlü sesi ve yorumu ile Tolga Çandar, 30 Eylül Cumartesi akşamı saat 22:00'da NEFESsahne 'de !

Biletler Biletix'de ve NEFES 'de !


İletişim: 0312 433 02 80

HAKKINDA
Muğla'nın Milas İlçesinde 1959 yılında dünyaya geldi,milas lisesini bitirdikten sonra ODTÜ inşaat mühendisliği bölümüne gitti,okulun geleceği askeri darbeyle muallaka gireceğini düşünerek Hava Harb okuluna girdi,daha sonra tekrar ODTÜ ye geri döndü ama içindeki uçma isteği hiç bir zaman bitmedi hayallerinden birisi de bi uçak alıp uçmak.

En sevilen yönleri,tanıdığı tanımadığı herkese ''naber bizim oğlan,bizim gız'' diye hitap etmesidir,eğer birinin ismini unuttuysa hiç bozuntuya vermez ve karşısındakine ''devre,efe,gocuman'' diye hitap eder sosyoloj,siyaset ve felsefe'' gibi bilim dallarına ilgisi vardır. Okan Murat Öztürk,Ertuğrul Bayraktar gibi müzik bilgisi derya olan hocalarla çalışmalar yapmıştır ve halen yapmaktadır.Popülerizmin etkisine kapılmayan kültürüne ve geleneklerine sahip çıkan ender sanatçılardandır. Ses rengi bas-baritondur.Gerçek ismi Ali Tolgay Çandar'dır. Biyografisi alıntı değildir,bizzat tarafımızdan yazılmıştır

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm