Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.9.2017 - 16.9.2017)

Konser,canlı müzik, performans Ahmet Beyler konseri Ankara Nefes Bar
Konser,canlı müzik, performans Ahmet Beyler konseri

Nefes Bar

Konser

15 Eylül 2017

21:30

 

"Ahmet Beyler Konseri" etkinliği detayları ve içeriği

 

Ahmet Beyler, 15 Eylül Cuma akşamı saat 22:00'da NEFES sahne 'de sizlerle! 

Biletler Biletix ve NEFES'de !


İletişim: 0312 433 02 80 


HAKKINDA
Ahmet Beyler, birlikte çalalım, söyleyelim, eğlenelim misyonerleridir. Bir araya geldikleri günden beri içlerindeki müziği ortaya çıkarıp bunu isteyen herkesle, her koşulda paylaşmaya çalışırlar.

Grubun manevi geçmişi 70’li yıllara, fiziksel geçmişi 90’lı yıllarda Ankara’da, Atatürk Anadolu Lisesi’nde kurulan Uçan Kaz grubuna kadar uzanmaktadır. 2007 yılında Herkes Kırmızı adıyla İstanbul’da yeniden dünyaya gelen grup, 2009 yılında “Osman” adlı parçasıyla Jack Daniel’s Rock Competition 1.lik ödülünü kazanmıştır. 2011-12 yıllarında hem birlikteliği hem de isimsizliği ifade eden “Ahmet Beyler” adını alan grup, Ekim 2015’te Pasaj Müzik etiketiyle ilk albümü “Hayat Nerde”yi yayınlamış ve muhtelif parçalarına klipler çekmiştir.

Grup, parçalarında geniş bir müzikal coğrafyadan beslenir. Parçalarının konuları da çeşitlidir. Onlar, bir yaz akşamında küçük ama musiki dolu bir evde, tüm mahallenin beraber şarkı söyleyip eğleneceği bir anın hayalini kurar.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm