Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.2.2018 - 13.2.2018)

Kültür sanat,aktivite,diğer Deniz Alıntemiz Stand Up Ankara Route Ankara
Kültür sanat,aktivite,diğer Deniz Alıntemiz Stand Up

Route Ankara

Kültür sanat

13 Şubat 2018

20:00

Min : 33 TL - Max : 33 TL

Bilet Satın Al

 

"Deniz Alıntemiz Stand Up" etkinliği detayları ve içeriği

Deniz Alıntemiz - Stand Up gösterisi, 13 Şubat'ta Route Ankara'da....

"Yeni nesil komedyenlerin tartışmasız en başarılı ve komik isimlerinden Deniz Alnıtemiz 'i 13 Şubat Salı saat 20:00'da Kızılay Route'ta 'da misafir ediyoruz.

Sinema filmi Moral Bozukluğu ve 31, Kaan Sezyum'la yaptıkları Sevginin Gücü, Berkun Oya ile yazdıkları ve çok ses getiren Son, Mazhar Alanson'lu Küçük Hesaplar, Ted X konuşmaları... Deniz Alnıtemiz yıllardır iyi işlerle aramızda.
Mezara kadar değil pazara kadar Stand up parolasıyla yola çıkan Deniz Alnıtemiz Stand Up Ankara'nın misafiri olarak Route sahne'de.

Etkinlik açılışını Kalt'tan tanıyacağınız yetenekli komedyen Yavuz Günal'ın yapacağı gece Şubat ayının en eğlenceli stand up şovlarından bir tanesi olmaya aday.

Stand Up Ankara Hakkında: 2015 yılında Ankara'da kurulan Stand Up Ankara kurulduğunu günden bu yana düzenlediği 50+ stand up gösterisi ile yeni nesil Stand Up ekolünün Türkiye'deki en etkili topluluklarından biri olarak biliniyor.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.