Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (13.3.2018 - 13.3.2018)

Konser,canlı müzik, performans Hava Kuvvetleri Bandosu ve Cazın Kartalları Orkestrası Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi
Konser,canlı müzik, performans Hava Kuvvetleri Bandosu ve Cazın Kartalları Orkestrası

 

"Hava Kuvvetleri Bandosu Ve Cazın Kartalları Orkestrası" etkinliği detayları ve içeriği

Hava Kuvvetleri Bandosu ve Cazın Kartalları Orkestrası, ODTÜsanat19 etkinlikleri kapsamında sizinle buluşacak.

Hava Kuvvetleri Bandosu ve Cazın Kartalları Orkestrası, BSO sanatçılarından Julian LUPU (trompet), Miho MURAKAMİ (klarinet), Uludağ Üniversitesi öğretim üyesi Doç.Dr. Peter KÖRNER (trombon) ve uzun yıllardan beri ODTÜ'de vokal dersleri vermekte olan dünya çapında bir ses aralığına sahip vokalist Yıldız İBRAHİMOVA ile birlikte sahne alıyor.

Solistler: Julian LUPU, Miho MURAKAMİ, Peter KÖRNER, Yıldız İBRAHİMOVA

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.