Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (19.10.2018 - 20.10.2018)

Kültür sanat,aktivite, diğer Ankara Hip Hop Buluşmaları / Dans Workshop: Melanie Aguirre Ankara Cermodern Sanat Merkezi
Kültür sanat,aktivite, diğer Ankara Hip Hop Buluşmaları / Dans Workshop: Melanie Aguirre

 

"Ankara Hip Hop Buluşmaları / Dans Workshop: Melanie Aguirre" etkinliği detayları ve içeriği

 

Hip Hop Buluşmaları Ekim'de CerModern'de!

ABD Büyükelçiliği'nin desteğiyle, North Carolina Üniversitesi ve Meridian International tarafindan hazirlanan 'Next Level Hip Hop Kulturel Degisim Programi' kapsaminda alanında isim yapmış New York'lu dört sanatçı 9-20 Ekim tarihleri arasında Ankara'da olacak. Program boyunca çalıştaylarin yanı sıra CerModern'de ve Ankara'nin cesitli yerlerinde performanslar ve etkinlikler de gerçekleştirilecek. Program takvimini buradan takip edebilirsiniz.

Calistaylara Kayitlar Basladi!

MC, DJ, Graffiti ve Hip Hop Dance alanında ayrı ayrı yapılacak çalıştaylar ücretsiz olup bu sanat dallarına gönül vermis 16 yaş üzerindeki herkese açık.

Kayıt için aşağıdaki linkten lütfen başvurunuzu doldurunuz. Çalışmalar haftasonu ve mesai saatleri dışında gerçekleştirilecektir. Katılım sürekliliği beklenmektedir. Seçilen kişilere program detayları ve kosullari ile bilgi gönderilecektir.

Basvuru icin son tarih: 21 Eylul 2018, saat 17:00

*Workshoplar eş zamanlı gerçekleşeceği için katılımcıların yalnızca bir workshopa katılım hakları vardır.

Melanie Aguirre (Dancer)

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.