Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.11.2018 - 22.11.2018)

Festival,gösteri, aktivite Vedat Özdemiroğlu Hey Yavrum Hey Ankara Gaga Manjero
Festival,gösteri, aktivite Vedat Özdemiroğlu Hey Yavrum Hey

Gaga Manjero

Festival

21 Kasım 2018

21:00

Min : 39 TL - Max : 39 TL

 

"Vedat Özdemiroğlu Hey Yavrum Hey" etkinliği detayları ve içeriği

 

Birçok kitaba ve senaryoya imza atan, uzun yıllardır Uykusuz dergisi ve Ot dergisinden de yakından tanıdığınız aynı zamanda, Ankara Komedi Festivali Sanat Yönetmeni olan komedi üstadı Vedat Özdemiroğlu, 4.Ankara Komedi Festivalinde sahneye yeni bir renk ve stand-up güncelerine farklılık getirmeye devam ediyor.

Yılların gözlemi ve durum komedileriyle tanınan kalemi, kendi cümleleriyle hafızanıza dahil oluyor. Hey Yavrum Hey adını verdiği tek kişilik oyununda paylaşacaklarını gözlerinizle görmeniz ve ânı unutmamanız için fırsat...

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.