Ankara Telwe Performance Hall 26 Temmuz PopFiction Canlı Performans
Instagram

 

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (26.7.2019 - 27.7.2019)

Konser,canlı müzik,performans PopFiction Canlı Performans Ankara Telwe Performance Hall
Konser,canlı müzik,performans PopFiction Canlı Performans

 

 

Popfiction Canlı Performans özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Konser,canlı müzik,performans PopFiction Canlı Performans başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Telwe Performance Hall tarafından organize edilmiş olup Telwe Performance Hall mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 433 54 54] telefon numarasından ulaşabilir veya Sakarya Cad. İnkılap Sok. No: 6/C Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  PopFiction, her cuma olduğu gibi saatler gece yarısını gösterdiğinde Performance Hall sahnesinde sizlerle.   ONLINE REZERVASYON

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.