Fazıl Say Truva Sonatı Ankara Prömiyeri detayları, ATO Congresium
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (18.1.2019 - 18.1.2019)

Konser,canlı müzik,performans Fazıl Say Truva Sonatı Ankara Prömiyeri Ankara ATO Congresium
Konser,canlı müzik,performans Fazıl Say Truva Sonatı Ankara Prömiyeri

ATO Congresium

Konser

18 Ocak 2019

20:30

Min : 56 TL - Max : 179 TL

 

"Fazıl Say Truva Sonatı Ankara Prömiyeri" etkinliği detayları ve içeriği

 

Dünyaca ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say; İstanbul ve Ankara'da izleyicisi ile buluşacak.

Gerçekleşecek konserde, sanatçının yeni eseri "Truva Sonatı" nın İstanbul ve Ankara prömiyeri yapılacak. Konserde ayrıca sunucu Yekta Kopan ve Fazıl Say "Truva Sonatı" üzerine özel bir söyleşi de gerçekleştirecek.

Çanakkale Belediyesi'nin Truva Yılı kapsamında sipariş ettiği ve dünyadaki ilk seslendirilişi Ağustos ayında Çanakkale'de gerçekleştirilen Truva Sonatı; 40 dakikalık ve 10 bölümlük bir piyano sonatı...

"Troya Sonatı" bölüm başlıkları şöyle; "Ozan Anlatıyor, Homeros ", "Ege Rüzgarları ","Troya Kahramanları", "Sparta", "Helen, Aşk ", "Troya", "Aşil", "Savaş", "Truva Atı" ve " Sonsöz"

Say'ın etkileyici ve güçlü piyanosuyla izleyicinin karşısında olacağı gecede sanatçı Truva Sonatı'nın yanı sıra ; ünlü bestecilerin eserlerini de yorumlayacak.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.