Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (12.12.2018 - 13.12.2018)

Kültür sanat,aktivite, diğer Tortu - 25 Sanatçı, 25 Fıçı, 25 Tuval Projesi Ankara Taurus AVM
Kültür sanat,aktivite, diğer Tortu - 25 Sanatçı, 25 Fıçı, 25 Tuval Projesi

 

"Tortu - 25 Sanatçı, 25 Fıçı, 25 Tuval Projesi" etkinliği detayları ve içeriği

 

Platform A Sanat Galerisi ve Kavaklıdere Şirketler Grubu tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen; Tortu - 25 Sanatçı, 25 Fıçı, 25 Tuval Projesi" 24 Kasım'da başlıyor.

13 Aralık'a kadar devam edecek olan sergiyi görmek için sanatseverleri Taurus AVM asma katta yer alan Platform A'ya bekliyoruz...

"Tortu Projesi", Armoni Sanat Galerisi – Platform A ve Kavaklıdere Şirketler Grubu işbirliğinde gerçekleştirilmektedir. Farklı disiplinlerden gelen 25 sanatçının, meşe şarap fıçılarını sanat ile yeniden hayata geçirmesi oldukça heyecan verici. Çizgilerini tuvaller üzerinde ya da farklı malzemeler ile yarattıkları heykellerinde görmeye alışık olduğumuz sanatçılarımız, bu sefer bambaşka bir mecrada çıkıyor karşımıza.

Tortu Projesi kapsamında birer sanat eserine dönüştürülen fıçıların Kavaklıdere koleksiyonunda yer alacak olması, Kavaklıdere'nin sanata, sanatçıya, sanatsevere verdiği destek bizler için çok heyecanlı ve onur
verici. İnanıyoruz ki bu güzel proje sizleri de çok heyecanlandıracak.


Ayrıca 25 sanatçımız için 55 cm çapında yuvarlak tuvaller hazırladık ve aynı coşku ile sanki fıçının kapağına çalışırmışçasına bir de o tuvallere hayat vermelerini istedik. Böylece bu özel projeyi yıllarca evlerine misafir etmek isteyen izleyiciler için harika eserler çıktı ortaya. 24 Kasım-13 Aralık 2018 tarihleri arasında bu deneyimi paylaşmak için siz sanatseverlerle Platform A'da buluşuyoruz. 

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.