Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (6.2.2019 - 6.2.2019)

Konser,canlı müzik,performans Dilek Türkan konseri Ankara MEB Şura Salonu
Konser,canlı müzik,performans Dilek Türkan konseri

MEB Şura Salonu

Konser

6 Şubat 2019

20:00

Min : 56 TL - Max : 78 TL

 

"Dilek Türkan Konseri" etkinliği detayları ve içeriği

 

Türk müziğinin önemli sesi Dilek Türkan, yeni albümü "An" ve unutulmaz eski şarkılarıyla 6 Şubat'ta Ezop Sahne & Papirüs Organizasyon işbirliğiyle MEB Şura Salonu'nda...

Türk müziği tınılarını modern bir bakış açısı ile geniş kitlelere taşıyan sevilen sanatçı Dilek Türkan, Sony Müzik etiketiyle yayınlanan ve büyük ilgi gören yeni albümü "An" ile müzikseverler ile buluşuyor.

"An" albümü içinde yer alan iki farklı CD çalışmasıyla sanatçının kendi sözlerinin ağırlıkta olduğu yepyeni şarkılara, birçoğu ilk defa gün yüzüne çıkmış geleneksel müziğimizden örnekler de eklenerek müzikseverler zamanda bir müzik yolculuğuna çıkıyor. Herbirinin bir hikayesi ve anlatısı olan yeni şarkılara repertuarda unutulmaz eski şarkılar da eşlik edecek.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.