Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (11.1.2019 - 12.1.2019)

Parti,performans Let It Snow Party Ankara IF Performance Hall
Parti,performans Let It Snow Party
 Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

IF Performance Hall

Parti

11 Ocak 2019

20:00

Min : 35 TL - Max : 35 TL

 

"Let ıt Snow Party" etkinliği detayları ve içeriği

 

"LET IT SNOW PARTY" 11 Ocak Cuma IF PERFORMANCE HALL'de!

Ankara Emek Leo Kulübü olarak 11 Ocak 2019 tarihinde IF Performance Hall'de kış konseptli olan "Let It Snow" adlı gelir getirici etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Etkinliğimizin geliri onkoloji servislerinde yatmakta olan küçük kardeşlerimiz için yapacağımız tasarım bone yapımında kullanılacaktır.

Sizlerin de bildiği gibi kanser hastalığı en çok morale ihtiyaç duyulan hastalıklardan bir tanesidir. Bizler de bu zor hastalıkla savaşan kardeşlerimizi biraz olsun mutlu edebilmek adına onlara, üzerinde onların istediği çizimlerin olacağı boneler yaptırmak istedik. Bu etkinliğimize de "Kahraman Boneler" adını verdik.

Partimiz, adından da anlaşılacağı gibi kış temalı olacaktır. Bu tema kapsamında katılımcılarımızı küçük sürprizler bekliyor olacaktır.

Kapı Açılış: 20:00

POPeye Live 00:30
Giriş: 35 TL +1 İçecek

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.