Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (11.1.2019 - 12.1.2019)

Parti,performans Let It Snow Party Ankara IF Performance Hall
Parti,performans Let It Snow Party
 Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

IF Performance Hall

Parti

11 Ocak 2019

20:00

Min : 35 TL - Max : 35 TL

 

 

Let ıt Snow Party özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Parti,performans Let It Snow Party başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik If Performance Hall tarafından organize edilmiş olup IF Performance Hall mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 418 95 06] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunus Caddesi No:14/A Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Parti kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 35 TL max. ücret 35 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  "LET IT SNOW PARTY" 11 Ocak Cuma IF PERFORMANCE HALL'de! Ankara Emek Leo Kulübü olarak 11 Ocak 2019 tarihinde IF Performance Hall'de kış konseptli olan "Let It Snow" adlı gelir getirici...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.