Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (25.1.2019 - 25.1.2019)

Gösteri,aktivite, diğer Deniz Alnıtemiz Stand Up Ankara Route Ankara
Gösteri,aktivite, diğer Deniz Alnıtemiz Stand Up

Route Ankara

Gösteri

25 Ocak 2019

20:00

Min : 35 TL - Max : 35 TL

 

"Deniz Alnıtemiz Stand Up" etkinliği detayları ve içeriği

 

"Mezara kadar değil, pazara kadar" stand up parolasıyla yola çıkan komedyen Deniz Alnıtemiz 25 Ocak Cuma akşamı Route Ankara'da!

1977 yılında Samsun'da doğan Deniz Alnıtemiz ilk, orta ve yüksek öğrenimini İstanbul'da yaptı. Üniversitede iken atıldığı reklamcılık kariyerine 10 sene sonra veda edip, senaryo yazarlığı, oyunculuk, radyoculuk gibi işlerle beraber stand up yapmaya başladı. 8 senedir Türkiye'nin çeşitli yerlerinde "Alnıtemiz" adlı tek kişilik stand up gösterisi ile sahne almaktadır.

Giriş: 35 TL.
Biletler Route Gişe ve Biletix'te..

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.