Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (2.2.2019 - 3.2.2019)

Konser,canlı müzik,performans Erdal Güney ve Forantası Ankara Route Ankara
Konser,canlı müzik,performans Erdal Güney ve Forantası

 

"Erdal Güney Ve Forantası" etkinliği detayları ve içeriği

 

Yaptığı film, dizi müzikleri ve besteleriyle tanınan Erdal Güney, 2 Şubat'ta Route Ankara sahnesinde.

Erdal Güney bu konserde "Güney Türküleri", "Yakımlar", "Köprüler","AşKiya", "Unutulmayanlar","Yemin","Hatırla Sevgili", "Elveda Rumeli","Asi Ruh","Bir Kıyıdan" ,"Perihel" adlı albümlerinden, film ve dizi-filmler için yaptığı bestelerinden ve popüler şarkılarından seslendiriyor.

Erdal Güney, Taşeli Platosu üzerine alan çalışmasına dayalı müzik incelemesi yapmak. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema TV bölümünde film müziği dersleri de vermekte.

Giriş:
Biletler Route Gişe ve Biletix'te.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.