Instagram
Konser,canlı müzik,performans BIRD LIVE Ankara Samm Hotel & Bistro & Spa
Konser,canlı müzik,performans BIRD LIVE

 

 

Bırd Lıve özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Konser,canlı müzik,performans BIRD LIVE başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik SAMM Hotel Bistro tarafından organize edilmiş olup Samm Hotel & Bistro & Spa mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 447 90 00] telefon numarasından ulaşabilir veya Uğur Mumcu Cad. No:19 GOP Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  SAMM's bistro daBIRD LIVE Doğaçlama ustalığı, tekniği ve yaratıcılığı ile caz tarihinin gelmiş geçmiş en büyük saksofoncusu olan, cazın devrimci dahilerinden kabul edilen, ayni zamanda best...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.