Ankara Meb Şura Salonu 16 Şubat Kral Lear
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (16.2.2019 - 16.2.2019)

Kültür sanat,aktivite, diğer Kral Lear Ankara MEB Şura Salonu
Kültür sanat,aktivite, diğer Kral Lear

 

 

Kral Lear özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Kültür sanat,aktivite, diğer Kral Lear başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Aysa tarafından organize edilmiş olup MEB Şura Salonu mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 413 24 86] telefon numarasından ulaşabilir veya Atatürk Bulvarı No: 98 C Blok 3. Kat Beşevler / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Kültür sanat kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  Kral Lear, 16 Şubat'da Meb Şura Salonun'da! Yazan: William ShakespeareYöneten: Muharrem ÖzcanÇeviren: Haluk BilginerDekor ve Kostüm Tasarımı: Özlem KarabayMüzik: Tolga ÇebiIşık Tasarımı...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.