Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (18.2.2019 - 19.2.2019)

Gösteri,aktivite, diğer Bar Psikoloğu Psikogösteri Ankara IF Performance Hall
Gösteri,aktivite, diğer Bar Psikoloğu Psikogösteri
 Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

IF Performance Hall

Gösteri

18 Şubat 2019

19:00

Min : 35 TL - Max : 45 TL

 

"Bar Psikoloğu Psikogösteri" etkinliği detayları ve içeriği

 

"BAR PSİKOLOĞU - PSİKOGÖSTERİ" 18 Şubat Pazartesi IF PERFORMANCE HALL Sahnesinde olacak.

Yıllarca dinledi, şimdi anlatma sırası Bar Psikoloğu'nda! Bar Psikoloğu, 'Küçük Psikoloji Oyunları' isimli tek kişilik psikogösterisiyle IF Performance Hall'de!

'İnsanlar psikologa gitmiyorsa-gidemiyorsa psikolog insanlara gitsin' düşüncesinden hareketle oluşturulan bu 'drink and talk show' konsepti, insanların ihtiyacı olan 'basit ve küçük psikoloji' bilgileriyle birlikte, bir psikologun gözlem ve tespitlerini içeriyor. Mizah ile toplumumuzun absürd taraflarının irdelendiği bu konsept etkinlik, dünyada bir ilk olma özelliğine sahip.

İlk kısımda önemli gördüğü noktaları tiyatral bir dille anlatan psikoloğumuz, ikinci kısımda sizlerin sorularına cevap vermeye çalışıyor. 'Hep bi psikologa şunu sormak istemişimdir!' dediğiniz sorularınızı da alın gelin, elimizde biralarla rahat bir ortamda psikoloji muhabbeti yapalım. Psikolog da rahatlasın siz de ...

Kapı Açılış: 19:00
Gösteri Saati 20:00
Giriş: Ön Satış 35 TL
Kapıda 45 TL

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.