Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (16.2.2019 - 17.2.2019)

Konser,canlı müzik,performans Pişman İnsanlar Cemiyeti Ankara IF Performance Hall
Konser,canlı müzik,performans Pişman İnsanlar Cemiyeti
 Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

IF Performance Hall

Konser

16 Şubat 2019

21:00

Min : 35 TL - Max : 35 TL

 

"Pişman İnsanlar Cemiyeti" etkinliği detayları ve içeriği

 

PİŞMAN İNSANLAR CEMİYETİ 16 Şubat Cumartesi IF PERFORMANCE Hall'de olacak.

iki yıldan fazladır yayın hayatını sürdüren Pişman İnsanlar Cemiyeti, son dönemlerin en kült programı olmayı başardı. Reha Özcan ve Aytek Teoman tarafından hazırlanıp, sunulan program, parti, imza günü ve stand-up gösterisi gibi bir çok farklı etkinlik ile de dinleyicileriyle buluştu.

Reha ve Aytek, radyo programında yakaladıkları ruhu, İstanbul'da bugüne kadar düzenlenen 20'ye yakın parti organizasyonunda ortaya koyarak, geçmişten günümüze uzanan müzik yelpazesini katılımcılara aktardı. Bu konsept, gece ve eğlence hayatında aranan taze kan ve ruhu insanlarla yeniden buluşturdu.

Pişman İnsanlar Cemiyeti, Instagram başta olmak üzere, Twitter ve Youtube'da yayınlanan içeriklerle iddialı bir takipçi kitlesine ulaştı.

Kapı Açılış 21.00
Pişman İnsanlar Cemiyeti 22.00
Fresh! 00.30
Girişler 35 TL

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.