Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.2.2019 - 22.2.2019)

Konser,canlı müzik,performans Emir Ersoy Rockuba Ankara IF Performance Hall
Konser,canlı müzik,performans Emir Ersoy Rockuba
 Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

 

"Emir Ersoy Rockuba" etkinliği detayları ve içeriği

 

"EMİR ERSOY ROCKUBA" 21 Şubat Perişembe IF PERFORMANCE Hall'de olacak.

Emir Ersoy "RocKuba"

Yerli ve yabancı sahneden müzisyenlerle yaptığı albümlerle tanınan piyanist ve besteci Emir Ersoy, 'RocKuba' albümünde Türkiye'nin en gözde oyuncularıyla bir araya geldi.

Turk Rock hitlerini, latin – rock elementleriyle yeniden düzenlendiği projede "Haydi Gel İçelim", "Cambaz", "Tastamam", "Paramparça", "Resimdeki Gözyaşları", Köprüaltı", "Sude", "Sabır" ve "Senden Daha Güzel" gibi hepimizin ezbere bildiği şarkıları latin versiyonları yer alıyor.

Emir Ersoy'un orkestrasında yer alan Kübalı solist Aleiksi Contreras ve Görkem Baharoğlu'nun da performanslarını sergileyeceği bu konserde izleyiciyi Emir Ersoy'un Türk melodilerini Küba ezgileriyle buluşturduğu yüksek enerjili bir performans bekliyor.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.