Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (25.2.2019 - 25.2.2019)

Konser,canlı müzik,performans FuckUp Nights Ankara Vol.XXIII Ankara IF Performance Hall
Konser,canlı müzik,performans FuckUp Nights Ankara Vol.XXIII
 Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

 

"Fuckup Nights Ankara Vol.xxııı" etkinliği detayları ve içeriği

 

FuckUp Nedir?

'Fuck up' demek, faka basmak, çuvallamak , iş batırmak, özetle yaptığın her ne işse umulmadık bir şekilde başarısız olmak demek. FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket.

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı /sanatçılar bizlerle deneyimlerini paylaşacak. Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını apaçık ortaya dökecekler.Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının 'fuck up' larından dersler çıkaracağız.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.