Ankara Route Ankara 19 Şubat İlker Gümüşoluk Stand Up
Instagram

 

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (19.2.2019 - 19.2.2019)

Gösteri,aktivite, diğer İlker Gümüşoluk Stand Up Ankara Route Ankara
Gösteri,aktivite, diğer İlker Gümüşoluk Stand Up

Route Ankara

Gösteri

19 Şubat 2019

20:30

Min : 50 TL - Max : 50 TL

 

 

İlker Gümüşoluk Stand Up özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Gösteri,aktivite, diğer İlker Gümüşoluk Stand Up başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Route Ankara tarafından organize edilmiş olup Route Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 424 00 23] telefon numarasından ulaşabilir veya Selanik2 caddesi No: 70 Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Gösteri kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 50 TL max. ücret 50 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  15 Yıldır Türkiye'nin her köşesinde 1000'den fazla gösteri yapan İlker Gümüşoluk, tek kişilik gösterisinde ikili ilişkiler başta olmak üzere, hayata dair bir çok hikaye ve tespitini seyi...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.