Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (22.2.2019 - 22.2.2019)

Konser,canlı müzik,performans Jazz Buluşması Sibel Köse & Kamil Erdem Ankara Route Ankara
Konser,canlı müzik,performans Jazz Buluşması Sibel Köse & Kamil Erdem

Route Ankara

Konser

22 Şubat 2019

21:00

Min : 30 TL - Max : 30 TL

 

"Jazz Buluşması Sibel Köse & Kamil Erdem" etkinliği detayları ve içeriği

 

Jazz sanatçıları Sibel Köse ve Kamil Erdem, MedaKitap yayınlarının katkılarıyla 22 Şubat'ta Route Ankara sahnesinde.


Jazz: Sibel Köse-Kamil Erdem Duo

Sibel Köse Türkiye'nin önde gelen caz şarkıcılarındandır. Yorumları zengin ve derinliklidir; bir doğaçlama ustasıdır. ODTÜ Mimarlık Fakültesi'nde öğrenci olduğu yıllarda profesyonel olarak şarkı söylemeye başladı. Bir yandan caz ustalarıyla çalışarak deneyim kazanırken, diğer yandan uluslararası seminerlere ve yaz okullarına katıldı, festivallerde yer aldı.

Müziğe klasik gitarla başlayan Kamil Erdem, zamanla caza ve temel seslere duyduğu ilginin etkisiyle basgitar ve kontrbasa yöneldi. Erdem 1990'da Asiaminor topluluğunu kurdu. Kamil Erdem, farklı türlerdeki uluslararası projelerde birçok Avrupalı, Orta Doğulu ve Amerikalı müzisyenlerle konser ve albüm çalışmaları yapmıştır.

İşte, bu iki sanatçı bir araya geliyor. MedaKitap yayınlarının katkılarıyla düzenlenen jazz buluşması Ankara'da Route Sahne'de gerçekleştirilecek. Bu buluşmaya katılan her konuğa MedaKitap yayınlarının Jazz, Janis'in Yüzleri, Denize Doğru, Yeryüzü Derdini Anlatmadan Önceydi adlı şiir kitaplarından bir tanesi armağan edilecektir.

Giriş: 30 TL.
Biletler Route Gişe ve Biletix'te.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.