Ankara Mozarthaus Sanat Ve Konserevi 15 Kasım Ahu Ünalp ile Müziğin Doğası - II.Atölye
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.11.2019 - 15.11.2019)

Aktivite,diğer Ahu Ünalp ile Müziğin Doğası - II.Atölye Ankara Mozarthaus Sanat ve Konserevi
Aktivite,diğer Ahu Ünalp ile Müziğin Doğası - II.Atölye

 

 

Ahu Ünalp İle Müziğin Doğası - ıı.atölye özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Aktivite,diğer Ahu Ünalp ile Müziğin Doğası - II.Atölye başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik mozarthaus sanat ve konser evi tarafından organize edilmiş olup Mozarthaus Sanat ve Konserevi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [533 369 7450 / 532 709 8840] telefon numarasından ulaşabilir veya Nilgün Sokak, Bağ Apartmanı, 14/2 Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  Ahu Ünalp ile Müziğin Doğası - II.Atölye Ahu Ünalp'in her seviyeden yetişkin müzikseverler için hazırladığı, ufku genişleten şaşırtıcı bilgilerle dolu olan beş aylık programının sonunda hay...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.