Ahu Ünalp İle Müziğin Doğası - ıı.atölye detayları, Mozarthaus Sanat ve Konserevi
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.11.2019 - 15.11.2019)

Aktivite,diğer Ahu Ünalp ile Müziğin Doğası - II.Atölye Ankara Mozarthaus Sanat ve Konserevi
Aktivite,diğer Ahu Ünalp ile Müziğin Doğası - II.Atölye

 

"Ahu Ünalp İle Müziğin Doğası - ıı.atölye" etkinliği detayları ve içeriği

 

Ahu Ünalp ile Müziğin Doğası - II.Atölye

Ahu Ünalp'in her seviyeden yetişkin müzikseverler için hazırladığı, ufku genişleten şaşırtıcı bilgilerle dolu olan beş aylık programının sonunda hayata bakış açınızı değiştirmekle kalmayıp, müziği bambaşka bir farkındalıkla dinleyeceksiniz!..

15 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan programın ikinci atölyesinde sayıların harmonikleri, genişleyen çember yasası, değişim sürecine izin vermek, süreklilik rezonansı, sonsuzluğun kenarı, dönüşü olmayan nokta konuları ele alınacaktır.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.