Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.3.2019 - 16.3.2019)

Parti,performans Red Bull BC One Cypher Ankara Ankara Milyon Performance Hall
Parti,performans Red Bull BC One Cypher Ankara

 

"Red Bull Bc One Cypher Ankara" etkinliği detayları ve içeriği

 

Dünyanın en iyilerine kafa tutmak ister misin? Yıldız dansçılarla aynı sahneyi paylaşma ve daha iyi olduğunu kanıtlama şansı ayağına geliyor. Prestijli breakdans yarışması Red Bull BC One'ın Türkiye elemeleri 15 - 16 Mart tarihlerinde Ankara'da gerçekleşecek.

Red Bull BC One Cypher Ankara'ya katılmak isteyen dansçıların linke tıklayıp formu 11 Mart'a kadar doldurmaları yeterli:
win.gs/2TZvpU0

Yeryüzünün en iyi b-boy'unu belirlemek üzere yola çıkan Red Bull BC One ülke ülke, kent kent geziyor ve genç yeteneklere zirveye ulaşma fırsatı tanıyor. Üstelik bu yıl b-girl'ler de sahnede boy göstermeye hazırlanıyor! Breakdans sahnesinin en yetenekli kadın dansçısı Red Bull BC One çatısı altında belirlenecek ve bir kadın dansçı prestijli unvanın sahibi olacak.

Yarışmanın ülkemizde gerçekleşecek ayağı iki güne yayılıyor. Farklı müsabakalarla onlarca genç ve yetenekli dansçı sahnede hünerlerini sergilerken, usta isimler de müzikleriyle onlara eşlik edecek. 15 Mart Cuma günü saat 17:00'de Divan Çukurhan'da başlayacak ön eleme turnuvasında, dansçılar Borisrock'ın müzikleri ile finale kalmak için kapışacaklar. 16 Mart Cumartesi günüyse finale kalan adayların zirve yarışı Milyon Performance Hall'da gerçekleşecek. Saat 15:00'te kapılar açılacak, jüriler yerini alacak, Markone play'e basacak ve mücadele başlayacak. Yarışmada iki gün boyunca mikrofon Alvin'e emanet, onun dinamik ve heyecanlı sunumuyla atmosfer daha da ateşlenecek.

Bu yılın jüri üyeleri Red Bull BC One sahnesinin tecrübeli isimleri. Dünya finalinde boy göstermiş üç b-boy, Hong10, Wing ve Tuff Kid, Türkiye'nin en iyi erkek ve kadın dansçısını belirlemek üzere jüri koltuğuna oturacaklar. Onların belirlediği en iyi isimler bu yıl Hindistan'da gerçekleşecek dünya finalinde sahneye çıkma şansına bir adım daha yaklaşacak.

Red Bull BC One Cypher Ankara sahnesinde boy göstermek isteyen b-boy ve b-girl'lerin başvurularını 11 Mart Pazartesi akşamına kadar ulaştırmaları gerekiyor.

İlk gün gerçekleşecek ön eleme ve atölyelere katılım ücretsiz düzenlenirken, ertesi gün gerçekleşecek finalleri izlemek isteyen seyirciler 19 Şubat itibariyle Biletix sayfasına ulaşabilirler. Sürpriz konuklarıyla Red Bull BC One Afterparty biletleri satışta!

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.