Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (25.4.2019 - 26.4.2019)

Aktivite,diğer FuckUp Nights Ankara Vol.24 Ankara IF Performance Hall
Aktivite,diğer FuckUp Nights Ankara Vol.24
 Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

 

"Fuckup Nights Ankara Vol.24" etkinliği detayları ve içeriği

 

FuckUp Nedir?

'Fuck up' demek, faka basmak, çuvallamak , iş batırmak, özetle yaptığın her ne işse umulmadık bir şekilde başarısız olmak demek. FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket.

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı /sanatçılar bizlerle deneyimlerini paylaşacak. Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını apaçık ortaya dökecekler.Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının 'fuck up' larından dersler çıkaracağız.

Konuşmacılarımız:
Serhan Yılmaz
Hikaye Anlatıcısı / Kıdemli Satış ve Pazarlama Yöneticisi
İlköğrenimini TED Ankara Koleji'nde, ortaöğrenimini ise Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Yılmaz, iş hayatına da bu yıllarda amatör anlamda muhtelif alanlarda satış ve pazarlama tarafında adım atarak başladı. Daha sonra Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ni burslu olarak kazanan Yılmaz, ayrıca İşletme Bölümü'nde de yandal yapmıştır. Sonrasında sırasıyla Olimpiyat Isı'da Satış Yöneticiliği, Turkcell Superonline'da Bölge Yöneticiliği, Turkcell'de Kurumsal Satış Bölge Müdürlüğü, British American Tobacco'da Ticari Pazarlama ve Satış Bölge Müdürlüğü ve IBM Türkiye'de Enerji Sektörü Yöneticiliği görevlerini yürüten Yılmaz; 2016 Eylül ayından bu yana da SAP Türkiye'de Enerji Sektörü Kıdemli Satış Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Ayrıca eğitim hayatına da Hacettepe Üniversitesi'nde tamamladığı Kamu Hukuku Yüksek Lisans programı ile devam etmiştir.
Kendisi bunlara ek olarak, uzunca bir süredir eğitmen & hikaye anlatıcısı kimliğiyle seksenden fazla üniversitede, çalıştığı kurumlarda ve Türkiye'nin önde gelen eğitim danışmanlığı firmalarında; satış, pazarlama, iletişim teknikleri, kişisel gelişim, kişisel farkındalık ve marka imajı, futurizm, zaman yönetimi, ilişki yönetimi, yönetici koçluğu gibi farklı alanlarda, geniş kitlelere eğitim ve konferanslar vermektedir. Bu eğitim programlarıyla yüz binden fazla katılımcıya ulaşan Yılmaz, ayrıca Türkiye'deki tüm mühendislik fakültelerine akreditasyon vermekle görevlendirilmiş olan MÜDEK'te, 4 yıldır değerlendirici olarak görev almaktadır.
2016 yılından bu yana Türkiye Satış ve İş Geliştirme Derneği'nde Başkan Yardımcılığı ve Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı'nda (TÜSİAV) Başdanışmanlık görevlerini de yürüten Yılmaz; bunlara ek olarak farklı alanlarda da birçok STK'da aktif rol almaktadır.

Yağmur Selin Gülmüş Kolay
H2O Bilişim Kurucusu

1988 yılında Ankara'da doğan Selin Gülmüş Kolay 2009 yılında Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl ABD'de Northeastern University Technological Entrepreneurship bölümünde başladığı yüksek lisansını 2010 yılında tamamlamıştır. İlk girişimi Azerbaycan'da at yarışı bahis sistemleri üzerine kurulan Race&Tote firması fuckup hikayelerinin ilkidir. Dijital sağlık ve giyilebilir teknolojiler üzerine yoğunlaştığı girişimcilik yolculuğuna 2012 yılında Kironna'yı kurarak devam etmiştir. Kironna bünyesinde hekimlere, sağlık profesyonellerine ve halk sağlığına yönelik olarak online mecraların nasıl kullanılması gerektiğine odaklanılmış ve www.saglikveyasam.com, www.kongredeyim.com vb. gibi farklı paydaşlara yönelik online hizmetler geliştirilmiştir. 2013 yılında kurulan H2O, giyilebilir sağlık teknolojilerine odaklanmış ve bu konuda 2 Tübitak projesini başarıyla tamamlamıştır. Özellikle hareket bozukluğu hastalıklarının takibiyle elde edilecek verinin anlamladırılması, Parkinson hastalığının günlük hayatta takibi ile ilgili giyilebilir teknoloji projesi Nisan ayında hastaların kullanımına sunulacaktır. H2O'daki görevinin yanı sıra Seleda Biyogaz Gübre'de Satış ve Pazarlama, Gen İlaç'ta Strateji ve Kurumsal Gelişim görevlerine devam etmektedir.

Harun Can
Oyuncu/ Seslendirme Sanatçısı / Müzisyen
Oyuncu, seslendirme sanatçısı ve müzisyen kimliğiyle tanınan Harun Can'ın hikayesi 80'lerde TRT Ankara Radyosu'nda başladı. O günden beri sayısız radyo ve televizyon projesinde kamera ve mikrofon önünde çalışan sanatçı, 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. İsmi son yıllarda Deadpool ve Spider Man'in Türkçe seslendirmesi ile öne çıksa da Bugs Bunny, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (Hıçkıdık), Wall-E gibi pek çok çizgi karaktere de sesini verdi, Ryan Reynolds, James Franco, Jared Leto, Jesse Eisenberg, Rami Malek, Neil Patrick Harris ve sayısız dünyaca ünlü yıldızı seslendirdi. Sayısız markanın reklam seslendirmesini üstlendi, jingle şarkılarını söyledi. 2012 yılında tüm beste ve düzenlemeleri kendine ait olan ¨Korkuluk / Bir Hayvan Yaratmak¨ isimli albümünü yayınladı. Ayrıca televizyon ve sinemada karşımıza çıkan sayısız müzikal projede müzik direktörlüğü, vokal koçluğu yaptı, şarkı sözü yazdı. Harun Can, 30 yılı aşan kariyeri boyunca elde ettiği deneyimi, çeşitli eğitim kurumu, kuruluş ve etkinliklerde yaptığı konuşmalar ve söyleşilerde paylaşmaktadır... Ayrıca sosyal medyada ve youtube'da yarattığı içeriklerle hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahiptir. Gülmeyi, güldürmeyi, paylaşmayı sever. Durmaktan yerine hareket etmeyi tercih eder.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.