Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (24.4.2019 - 25.4.2019)

Konser,canlı müzik,performans Altın Gün konseri Ankara IF Performance Hall
Konser,canlı müzik,performans Altın Gün konseri
 Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall
Ankara IF Performance Hall

IF Performance Hall

Konser

24 Nisan 2019

21:00

Min : 50 TL - Max : 50 TL

 

"Altın Gün Konseri" etkinliği detayları ve içeriği

 

"ALTIN GÜN" 24 Nisan Çarşamba IF PERFORMANCE HALL Sahnesinde!

Hollanda kökenli Türkçe saykedelik rock grubu Altın Gün, 24 Nisan Çarşamba IF Performance Hall sahnesinde...

"2015'in Aralık ayında Jacco Gardner'ın Salon konseri için İstanbul'a gelen basçı Jasper Verhulst, burada 70'lerin Anadolu rock'ıyla tanıştı.

Selda Bağcan, Barış Manço ve Erkin Koray'ın saykedelik işlerinin büyülediği Verhulst, Hollanda'ya döndüğünde yanına gitarist Ben Rider ve baterist Nic Mauskovic'i aldı. Bu müziğe yeniden hayat verebilmek için Türk müzisyenler arayıp Facebook üzerinden saz, vokal ve klavyeden sorumlu olacak Erdinç Yıldız Ecevit ile vokallerden sorumlu olacak Merve Daşdemir'le tanıştılar. Perküsyoncu Gino Groeneveld'in de katılmasıyla grup son halini aldı. İstanbul'a ilk kez geçtiğimiz Ekim ayında gelen grup, burada doğal olarak karşılaştıkları yoğun aşkın ardından saykedelik tanrılarının yürü ya kulum demesiyle 2018'i şehir şehir, festival festival gezerek geçirdi. Le Guess Who, Beaches Brew, Lowlands, Best Kept Secret, Montreal Caz Festivali, Paléo gibi festivaller ve Paradiso, Gretchen gibi büyük mekânların ardından bir de canlı performans jürisi KEXP'den geçer not alan grup, köklerine kavuşmak için bu kez ilk defa IF Ankara'da.

Ezbere bildiğiniz 70'ler türküleri, ruhunu sakladığı modern bir makyajla, restorasyonlu olarak karşınızda."

Kapı Açılış: 20:30
Altın Gün 22:00
Canlı Karaoke Band 00:30
Giriş: 50 TL

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.