Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.3.2019 - 22.3.2019)

Konser,canlı müzik,performans Batu Akdeniz Ankara Ankara Kaybedenler Kulübü (6:45 KK Ankara)
Konser,canlı müzik,performans Batu Akdeniz

 

"Batu Akdeniz" etkinliği detayları ve içeriği

 

5 Ekim’de yayınladığı ilk solo albümü ‘’Hayat Böyle’’ ile kısa sürede kendisinden söz ettirmeyi başaran Batu Akdeniz, 21 Mart Perşembe Ankara 6:45'te olacak!


Müziğini ‘elektriklenmiş rocknroll’ olarak adlandıran genç müzisyen, jenerasyonunun en yetenekli sanatçıları ve vokalistleri arasında gösteriliyor.Ankara’da doğup büyüyen ve müzik hayatına başlayan sanatçının ismi oldukça kısa bir sürede, 20'li yaşlarının başında kurduğu hard rock grubu Heavy Sky ve yayınladıkları albüm ''Dreamer'' ile önce Türkiye'ye, hemen ardından Youtube fenomeni Karl Golden ile yaptıkları rock coverları ile de Türkiye topraklarının dışına yayılmaya başladı. Öyle ki bu ilgi; Batu ve arkadaşlarını henüz 23 yaşında Ankara'dan Paris'e götüren kapalı gişe bir konsere kadar götürdü.

Bitmeyen sahne enerjisi, seyircisine kendisini evinde hissettiren samimi diyaloğu ve her zaman duyguları öne çıkaran sesiyle Batu şimdi evinde, Ankara'da 2.kez dinleyicisiyle buluşacak ve 'Hayat Böyle' diyecek! Sanatçı ilk EP'si 'Hayat Böyle' için ''Olumlu ya da olumsuz yaşanmışlıklarımızın ardından 'Hayat Böyle!' dediğimiz her anın albümü'' diye bahsediyor.

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.