Ankara ıf Performance Hall 20 Nisan Aga B Muaf Albüm Lansmanı
Instagram

 

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (20.4.2019 - 21.4.2019)

Konser,canlı müzik,performans Aga B "Muaf" Albüm Lansmanı Ankara IF Performance Hall
Konser,canlı müzik,performans Aga B "Muaf" Albüm Lansmanı

IF Performance Hall

Konser

20 Nisan 2019

20:00

Min : 35 TL - Max : 35 TL

 

 

Aga B "muaf" Albüm Lansmanı özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Konser,canlı müzik,performans Aga B "Muaf" Albüm Lansmanı başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik If Performance Hall tarafından organize edilmiş olup IF Performance Hall mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 418 95 06] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunus Caddesi No:14/A Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 35 TL max. ücret 35 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  "AGA B "Muaf" Albüm Lansmanı" 20 Nisan Cumartesi IF PERFORMANCE HALL Sahnesinde!!! Kapı Açılış: 21:00Aga B 22:00Fresh! 00:30Giriş: 35 TL

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.