Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.4.2019 - 15.4.2019)

Kültür sanat,aktivite, diğer İlk Randevu Müzikali Ankara Ankara Kaybedenler Kulübü (6:45 KK Ankara)
Kültür sanat,aktivite, diğer İlk Randevu Müzikali

 

"İlk Randevu Müzikali" etkinliği detayları ve içeriği

 

Yeni tanışacağınız biriyle buluşmaya giderken yanınıza almayacağınız üç şey?"Geçmişiniz, korkularınız ve eski sevgiliniz!"

Aşktan umudunu kesmiş genç ve güzel Casey ile aklı eski sevgilisinde takılı kalmış yakışıklı ve mahcup Aaron, ortak bir tanıdıkları tarafından tek bir randevu için birbirlerine şans vermeye ikna edilmişlerdir. İki genç bekar, minimum beklenti ile geldikleri mekanda asla karşılaşmamaları gerekenlerle yüzleşmek zorunda kalırlar:Geçmişleri, korkuları ve acı veren eski sevgililer! Menüde aşk var mıdır, yoksa o gece Aaron ile Casey'nin ilk ve son randevusu mu olacaktır?

İlk Randevu, ilk bakışta sıradan bir aşk hikayesi gibi görünse de aslında bir "içe dönüş" öyküsü. Karakterlerin, hayatlarındaki çeşitli karmaşalarla, diğer insanlarla ve en önemlisi kendileriyle yüzleşerek korkularını yenmelerini anlatan, aslında hepimizin yaşadığı, hissettiği duyguları yer yer komik, kimi zaman da romantik bir dille seyirciye sunan sıcacık bir hikaye...

ABD'de yakaladığı büyük başarının ötesinde, Uzak Doğu, Avrupa, Avustralya veLatin Amerika'da sayısız kere sahnelenme şansı yakalamış olan İlk Randevu Müzikali, Feniks Art Müzikal Topluluğu tarafından güçlü ve iddialı bir prodüksiyon ile bu kez Türkçe olarak Ankara'da sahneleniyor.

İLK RANDEVU EKİBİ
Yapım: Feniks Art Müzikal Tiyatro Topluluğu
Yönetmen: İlayda Başaran
Müzik Yönetmeni: Gözde Gürün Demireriden
Koreograf: Burcu Utku
Teknik Yönetmen: Meriç Antep
Orkestra Sorumlusu: Mustafa Demireriden
Vokal Koçu: Ediz Öztürk
Korrepetitör: Kaan Yüksel
Türkçe ÇeviriŞarkılar: Deniz Koray Tunçel, İlayda Başaran

Metin: Deniz Koray Tunçel, İlayda Başaran, Gözde Gürün Demireriden

Oyuncular
Onur Aytuğar, Gözde Gürün Demireriden, Deniz Koray Tunçel, Çiğdem Durkan,Çağıl Özdoğan, Şermin Özlem Turhan, Uğur Ekşi, Burcu Utku

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.